Örnek Resim

ŞANLIURFA BASKI BETON

şanlıurfa baskı beton tatbik alanları
Bolca desen ve renk seçeneği yardımıyla çok geniş bir uygulanma alanına sahip olmaktadır. özellikle son dönemde evlerde biroldukça eşsiz uygulamalarımız bulunmaktadır. Evlerinizin mutfakları, koridorları, banyoları, teras ve balkonları en fazla uygulama yaptığımız alanlardan olmaktadır. Normal olarak ki bu tarz şeylerin haricinde tekrar müstakil binalarınızın bahçe duvarları, kapı önleri, garaj içi, havuzlarınız ve yürüyüş yollarınız uygulama alanlarımızdandır. Harbiden dairelerinizde ya da müstakil binalarınızda yapmış olduğumız uygulamalar eşi olmayan imajler ortaya çıkarmaktadır.

Firma olarak sadece şahıslara uygulama yapmıyoruz elbette ki, profesyonel işçiliğimiz yardımıyla birfazlaca resmi kurumla da iş yapmaktayız. özellikle şanlıurfa baskı beton uygulama alanları içinde belediye binaları, park yürüyüş yolları, kaldırımlar ve havuzlar olmaktadır. Tekrar bu tarz şeylerin yanında okullar, hastaneler, avm’ler ve daha biroldukça resmi kuruluş bizim uygulama alanlarımıza girmektedir. Peki baskı beton uygulamasını iyi mi yapıyoruz birazda ondan bahsedelim.

şanlıurfa baskı beton
şanlıurfa baskı beton

şanlıurfa baskı beton iyi mi yapılır?
Firma prensibi gereği müşterilerimizle öncelikle antak kalma yaparız. şayet bizimle iş imalı konusunda kesin karar kılarlarsa, öncelikle üzerinde anlaştığımız hemen her teferruatı anlaşma metnine dökeriz ve bu metni her iki tarafta olacak şekilde imzalayarak veririz. Böylece müşterilerimizin en ufak bir mağduriyet yaşamamasını ve firmamızın şeffaflığını göstermiş olmaktayız. şanlıurfa baskı beton sözleşme metni içinde uygulamaya dair hemen her ayrıntılar yer almıştır.

Belirlenen fiyattan, ödeme planına ve seçilen desenlere kadar her detay sözleşme metninde yer almaktadır. Her daim alan kişi memnuniyetini önde tutan bir şirket olarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
Laflaşme kısmı aşıldıktan sonra artık saha ekibimiz işe başlamaktadır. öncelikle baskı beton uygulamaları için olmazsa olmaz zemin etüdü çalışmaları yapılmaktadır. Zemin etüdü kaliteli bir baskı beton uygulaması için eğer olmazsa olmazlardandır. Saha ekibimiz zemindeki çim, taş, ot, kaya ve çalı benzer biçimde istenmeyen türden olan derhal her maddeyi temizlemektedir. Yine yeterli çalışma elde edilemezse bu sefer zemine 4 inçlik granül dolgu uygulanarak zeminin düzgün hale gelmesi sağlanır.
Zemin saha çalışmasının ardından şanlıurfa baskı beton yerleştirme ekibimiz formların ayarlanma ve düzgün bir şekilde yerleştirilmesini sağlamaktadır. Formların muntazam yerleştirilmesi uygun drenaj sıcaklığının elde edilmesi için çok önemli olmaktadır. Formların yerleştirilmesinden sonrasında artık uzman ekibimiz baskı beton uygulaması için özel içeriğe haiz harcın hazırlanması kısmına geçmektedir. Harcın hazırlanmasıyla beraber zemine uygulanması aşamasına başlanacaktır.
Bu hiyerarşi en dikkat edilmesi gerekilen aşamalardan olup, ne olursa olsun ustalaşmış bir takım tarafından gerçekleştirilmelidir. Uzman ekibimiz beton dökülürken, zeminin tüm yüzeyine hiç boşsevinç kalmayacak şekilde eşit dağılmasına çok efsunk örutubet göstermektedir. Yine aynı şekilde yüzeyde hava kabarcığı bırakılmaması da çok önemli olmaktadır.
Betonun dökülmesinden sonra şaplama işlemi yapılarak tamamen düzgün ve pürüzsüz bir yüzey elde edilmektedir. şaplama bölümünın tamamlanmasından sonra artık şanlıurfa baskı beton taşlama ekibimiz seçilen desen modelinin ve renginin zemine uygulanması bölümünı gerçekleştirmektedir. Yavaş yavaş artık uygulamamızda sona gelmekteyiz. Süpürge bitirme işleminin arkasından artık nihai bitirme işlemine geçilmektedir.
Sonrasında son olarak firmamız çalışanları beton yüzeye kürleme aşamasını yaparak baskı beton uygulamasını sonlandırmaktadır. çok uzun seneler sorunsuz bir halde kullanabileceğiniz zemin kaplamanız artık sizin hizmetinizde olmaktadır.


Whatsapp Destek

PUSULA BASKI BETON

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?