Örnek Resim

SAKARYA BASKI BETON

Her geçen gün popülaritesi daha da artan zemin kaplama sistemlerinden olan baskı beton uygulaması, biroldukça özelliği ile insanları cezbetmektedir. özellikle sakarya baskı beton uygulamamızın dayanıklılığı, uzun ömürlü olması, ekonomikliği ve güzel duyu bir manzara oluşturması en çok tercih edilme nedenlerinden olmaktadır. Uzun zamandan beri baskı beton uygulaması yapıyoruz ve şirket olarak belli bir birikime haiz olmaktayız. Birfazlaca özelliğinin yanında yukarıda belirttiğimiz ana özellikleri bu uygulamayı en fazlaca tercih edilen zemin kaplama sistemi yapmaktadır.

Baskı beton uygulamaları kısa sürede tamamlanan uygulamalardandır. Böylece mekânlarınızı diğer zemin kaplama sistemlerine nazaran çok daha kısa süre içinde kullanabilmektesiniz. Bu yönüyle de oldukca avantajlı bir tatbik olmaktadır. Kısa sürede tamamlanan bir tatbik olması, kendisinin basit olduğu anlamına hiç gelmesin. çünkü birfazlaca farklı aşamadan meydana gelen baskı beton uygulamaları mutlaka profesyonellik gerektiren bir zemin kaplama sistemidir. Sakarya baskı beton uygulamaları senelerın deneyimi cevabında sorunsuz ve problemsiz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Saha çalışanlarımızın tamamı uzun yıllardır bu işi yapmakta olup, her birisi alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Alan kişi memnuniyetini her zaman en önde tutan firmamız bu yüzden hiç acemi kişilere iş yaptırmamaktadır. Kullandığımız malzemenin kalitesi ve işi meydana getiren ustalarımızın profesyonelliği neticesinde sizlere harika baskı beton uygulamaları yapmaktayız. Bizimle yaşayacağınız deneyim neticesinde oluşacak baskı beton sistemlerine bir bakan bir defa daha bakacak ve hayran kalacaktır.

Adapazarı baskılı beton çalışması örneği
Adapazarı baskılı beton çalışması örneği

Sakarya baskı beton uygulama alanları nelerdir?
Baskı beton uygulamaları çok geniş bir tatbik yelpazesine haiz olmaktadır. Bu aşamada aklınıza gelebilecek hemen her alana uygulama yapabilmekteyiz. En çokta dairelerinizde teraslarınız, balkonlarınız, koridorlarınız, banyo ve mutfaklarınız sakarya baskı beton uygulama alanları içinde bulunmaktadır. Yeniden bağ evleriniz yahut yazlıklarınızdaki garajlarınız, havuzlarınız, kapı önleriniz veya bahçe duvarlarınız da bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır.

Baskı beton uygulama alanları ancak bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Bizim aslolan kendimizi halkımıza gösterdiğimiz ve firma olarak efsunk bir ilgi gördüğümüz alanlar kamusal alanlardır. örneğin belediye binaları, okullar, hastaneler, kaldırımlar, park yürüyüş yolları ve süs havuzları bizim tatbik alanlarımızdan olmaktadır. Yine bu tarz şeylerin haricinde özel iş yerleri ve avm’ler gibi yerlerde bizim tatbik alanımıza girmektedir.

Adapazarı baskılı beton desen tarzı?
Baskı beton uygulamalarının olmazsa olmazlarından bir tanesi mekânlarınıza müsait modelde desen tarzı yapmak olmaktadır. Senelerın birikimine haiz firmamız sizlere yüzlerce farklı desen seçeneği sunmaktadır. Siz bunlardan mekânlarınız için en müsait olanını seçerek mekânlarınıza pozitif bir hava katabilirsiniz. Sakarya baskı beton desen tarzı yardımıyla zeminleriniz eşsiz görünümlere kavuşacak.

Sakarya desenli beton renk seçimi
Baskı beton uygulamalarında en az desen tarzı kadar renk seçimi de önemli olmaktadır. çünkü seçeceğiniz renklerin uyumluluğu baskı beton teknisyenızı çevresiyle ahenkli hale getirecek ve güzel duyu görünümler elde etmenize yardımcı olacaktır. Hepimiz müşterilerimize onlarca farklı renk seçeneğin bir arada bulabilecekleri bir renk seçim kartelası hazırladık. Bu sayede müşterilerimiz çok daha kolay bir şekilde renk seçimi yapabilmektedirler.

özellikle banyo, havuz veya teras benzer biçimde alanları için birden fazla renk seçimi yaparak çok hoş kombineler oluşturabilirler. Genel olarak müşterilerimizin çoğu sakarya baskı beton renk sicimi kartelasından tuğla kırmızısı, açık mavi, koyu mavi, bej rengi ve açık gri renklerini tercih etmektedirler.

Adapazarı damgalı beton sağlam mı?
Günümüz zemin kaplama sistemleri içinde en sağlam ve uzun ömürlü olanlarından bir tanesi baskı beton uygulamaları olmaktadır. Esasen bu uygulamanın en çok tercih edilmesini elde eden ana özelliklerinden bir tanesi de bu özelliği olmaktadır. Baskı beton uygulamalarımızda kullandığımız malzemenin kalitesi ve ustalarımızın profesyonelliği neticesinde ortaya çok sağlam bir zemin kaplaması çıkmaktadır.

Bu nedenle kullandığımız malzemeye ve işçiliğimize güvenerek müşterilerimize istedikleri kadar güvence veriyoruz. çünkü yaptığımız birbirinden eşsiz güzellikteki uygulamaların ne denli sağlam bulunduğunu biz bilmekteyiz. Sakarya baskı beton sağlam mı diye soran vatandaşlarımıza, kısa sürede bozulan uygulamalarınızda paranız iade dahi diyoruz. çünkü yapmış olduğumız uygulamaların çok uzun yıllar dayanacağını bizler biliyoruz.


Whatsapp Destek

PUSULA BASKI BETON

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?