Örnek Resim

MANİSA BASKI BETON

Günümüzün en popüler zemin kaplama uygulamalarından olan manisa baskı beton oldukca sağlamdır. Bu teknisyenın en çok tercih edilmesinde ekonomikliği, sağlamlığı ve kısa sürede tamamlanması etken olmaktadır. Baskı beton firmamızın yaptığı zemin kaplama sistemi ile sizde farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Yaptığımız uygulamalarda çok kaliteli harç malzemeleri ve renk pigmentleri kullanılmaktadır. Bu sayede yapmış olduğumız uygulamaların tamamı çok sağlam ve dayanıklı olmaktadır. Bununla birlikte baskı beton uygulamaları çok uzun ömürlü uygulamalardır.

Içindeki renk pigmentlerinin kalitesi sebebiyle çok uzun seneler renk canlılığını kaybetmeden sizlere en kaliteli hizmeti sunacaktır. Ek olarak uygulamalarımız profesyonel bir ekip tarafınca gerçekleştirilmektedir. şundan dolayı aldığımız işlerimizi senelerın verdiği tecrübe yardımıyla çok kısa sürede tamamlamaktayız. Uygulanma süresinin kısalığı, teknisyenın çok uzun ömürlü olması ve ekonomikliği aslına bakarsan bu uygulamayı çok tercih edilen bir tatbik yapmaktadır. Manisa baskı beton yüzlerce çeşit desen ve renk seçeneği ile sizlere sınırsız rakamda seçenek sunmaktadır.

Derhal her çeşit model yardımıyla arzu ettiğiniz her mekana kolaylıkla ahenkli zemin kaplama sistemleri yaptırabilmektesiniz. Firmamız her vakit %100 alan kişi memnuniyeti odaklı çalışmakta olup, müşterilerine en ufak bir mağduriyet yaşatmamaktadır. Yaptığımız birbirinden kaliteli uygulamalarla sizde evinizde yahut bahçenizde fark yaratabilirsiniz. Baskı beton uygulamaları uygulandığı mekana hem olumlu bir hava katmakta aynı zamanda çevresiyle ahenkli estetik bir manzara oluşturmaktadır. Mekanınızda istediğiniz her havayı oluşturabilirsiniz.

Tercihinize gore çağdaş bir biçim, otantik bir hava veya naturel sade görünümler oluşturmak tamamen sizin elinizde olmaktadır. Manisa baskı beton uygulamaları ile garantili zemin kaplama sisteminin nitelik farkını sizde sonuna kadar yaşayacaksınız. Evet yaptığımız tüm uygulamaları garantili yapıyoruz. çünkü kullandığımız malzemenin kalitesine ve çalışanlamış olurımızın profesyonelliğine sonuna kadar güveniyoruz. Her bir çalışanımız alanında en iyi kişilerden olmaktadır. Bu nedenle firmamız üzerine aldığı bütün işleri en kısa sürede müşterilerimize sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir. şimdi sizlere baskı beton uygulama alanlarından bahsedelim.

Manisa baskı beton uygulama alanları nelerdir?
Sahip olduğu özelliği yardımıyla baskı beton sistemleri biroldukça tatbik alanına sahiptir. özellikle son yıllarda ekonomik ve sağlam olması nedeniyle birfazlaca şahıs baskı beton uygulamalarını mekanlarına uygulatmaktadır. çünkü uygulandığı alanda gerçekten seyri doyumsuz imajler gerçekleştiren baskı beton kaplama sistemi hem de çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Manisa baskı beton tatbik alanları arasında mutfak, balkon, koridor, merdiven boşlukları ve teras şeklinde özel alanlarınız bulunmaktadır.

Manisa baskı beton
Manisa baskı beton

Tatbik alanlarımız arasında yeniden bahçe duvarlarınız, garaj içi ve önleri, yürüyüş yollarınız ve havuzlarınız da yer almıştır. Doğal olarak adını duyurmuş ve ancak bulunmuş olduğumuz ille sınırlı kalmayıp, tüm çsafha illerde de iş alan bir firma olarak çok daha farkı alanlarda da uygulama hizmeti sunmaktayız. özellikle belediye binaları, okullar, hastaneler, avm’ler, kaldırımlar, süs havuzları ve park yürüyüş yolları bizim tatbik alanlarımızdandır. Birçok baskı beton ihalesi bu alana sağladığımız kaliteli hizmet ve güven nedeniyle firmamıza verilmektedir. şimdi sizlere baskı beton uygulamasını nasıl yaptığımızı anlatalım.

Manisa baskı beton uygulaması iyi mi yapılır?
Köklü bir şirket olan manisa baskı beton nasıl yapılır, hangi aşamalardan oluşur birde onlara bakalım. Evvela firmamız müşterilerimiz ile birebir görüşmede eğer iş alırlarsa bir sözleşme hazırlamaktadır. Bu sözleşmede uygulamanın yapılacağı alan ile alakalı derhal her tür detaya yer verilmektedir. Tatbik aşamalarından tutunda bu aşamalarda neler yapılacağına kadar her şey laflaşme metni muhteviyatında yer almıştır. Ayrıca laflaşme metni içerisinde üzerinde anlaşılan hemen her tür detay yer alır. Teknisyenın fiyatından tutun da ödeme planına kadar her ayrıntı bilgilendirme gayelı olarak bu metinde yazılmaktadır.
Iki taraf içinde imzalanan sözleşme metninden sonrasında artık saha çalışanlamış olurımız işe başlayabilmektedir. Ilk olarak kaliteli bir baskı beton uygulaması için yapılması gerekeni iyi bir zemin etüdü yapılması olmaktadır. Manisa baskı beton saha çalışması ekiplerimiz zemindeki çalı, ot, taş, kaya ve beton parçası şeklinde istenmeyen türden nesneleri temizler. Bu ilk sıradüzen çok önemli olmaktadır. Eğer meydana getirilen temizlik çalışmaları neticesinde zemin hala istenilen düzeyde olmazsa, granül dolgu yapılmaktadır. Granül dolgu denilen olay ise, 4 inç boyutundaki taşlar yardımıyla yerin istenilen seviyeye getirilmesi olmaktadır.
Zemin etüdünün tamamlanmasının arkasından yapılması gereken muamele formların ayarlanması olmaktadır. Bu noktada formların iyi bir halde ayarlanması ve zemine yerleştirilmesi çok önemlidir. Formlar ahşap yahut metal kazıklar sayeinde zemine dikkatle ve özenle sabitlenmektedir. Bu ilk iki hiyerarşi uygun drenaj sıcaklığının elde edilmesi açısından manisa baskı beton kadrosu için efsunk önem taşımaktadır.
Formların yerleştirilmesi aşaması bittikten sonra, artık bir öteki önemli aşama olan harcın hazırlanmasına geçilebilecektir. Ustalaşmış ekibimizce özel içeriğe sahip beton, efsunk bir dikkat ve duyarlı oranlarla beton mikserinde hazırlanmış olur. Uygun kıvama gelen beton artık uzman çalışanlarımız tarafınca yavaş yavaş zemine dökülmeye başlanır. Bu kısım büyük bir gayret ve özveri gerektirmektedir. çünkü beton dökülürken ekibimiz bir yandan çimentonun tüm yüzeyde boşluk bırakmayacak şekilde eşit dağılımı için uğraşmaktadır. Ayrıca yeniden yüzeyde hava kabarcığı kalmaması da bir öteki önemli noktadır.
Beton dökülme işleminin ardından artık şaplama denilen yüzeyin muntazam ve pürüzsüz bir hale getirilmesi aşamasına geçilmektedir. Böylece tamamen pürüzsüz ve çok güzel bir yüzey elde edilir.
Manisa baskı beton taşlama ekibi şaplama aşaması bittikten sonra küçümsenilmeyen modellerin ve renklerin uygulamasına geçmektedir. Bu aşamadan sonra artık baskı betonda sona gelinmiş olmaktadır. Geriye yapılacak iki muamele olmaktadır. Birisi nihai bitirme işlemi diğeri de baskı beton yüzeyini kürleme aşaması olmaktadır. Bu iki teknisyenın da tamamlanmasıyla beraber artık zemin kaplama sisteminiz hazır hale gelmiş bulunmaktadır.


Whatsapp Destek

PUSULA BASKI BETON

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?