Örnek Resim

KOCAELİ BASKI BETON

Son senelerın en popüler zemin kaplama uygulamalarından olan baskı beton uygulamaları ile sizde dilediğiniz mekanlarda fark yaratabilirsiniz. Kocaeli baskı beton firması olarak tamamen ustalaşmış bir ekiple halkımıza en kaliteli zemin kaplama uygulaması hizmetini sunmaktayız. Bu teknisyenın son senelerın en popüler uygulaması olmasında normal olarak ki birfazlaca özelliği müessir olmaktadır. Baskı beton uygulamaları benzer zemin kaplama sistemleri ile ölçme edilemeyecek kadar müsait olmaktadır. Tekrar bunun yanında bu uygulamalar çok sağlam ve dayanıklı olmaktadır.

çok uzun ömürlü olmasının yanında yüzlerce desen ve renk çeşidi ile dilediğiniz derhal her modeli uygulatabilmektesiniz. çevresiyle tamamen ahenkli yapısı yardımıyla bu model, uygulandığı mekanlara adeta pozitif yönde bir hava katmaktadır. Firmamız %100 satın alan memnuniyeti prensibi odaklı çalışmakta olup, hiçbir müşterimize en küçük bir mağduriyet yaşatmıyoruz. Yapmış olduğumız tüm kocaeli baskı beton uygulamaları garantili olup, müşterilerimize her tür desteği iş bitimi sonrasında da sağlamaktayız.

Esasında yaptığumuz uygulamaların tamamı ustalaşmış bir ekip tarafınca gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden her bir uygulamamız çok uzun yıllar sizlere sorunsuz hizmet sağlamaktadır. Firmamızı dünden bugüne taşıyan ve bugünden de yarına taşıyacak olan bu kaliteli hizmet anlayışımız olmaktadır. Uzman ekibimiz tam bir iş terbiyeıyla çalışmakta olup, en kaliteli baskı beton uygulamalarını yapmaktadırlar. Araç-gereç noktasında tamamen kaliteli malzemeler kullanarak en dayanıklı baskı beton harcını yapıyoruz. Naturel olarak müşterilerimiz de çok uzun ömürlü olan baskı beton uygulamalarımıza büyük rağbet göstermektedir.

Arzu ettiğiniz hemen her mekana rahatça uygulatabileceğiniz baskı beton uygulamalarımız sayesinde tamamen çevre dostu ve şık görünümlü zeminlere kavuşacaksınız. Her görenin dönüp bir kez daha baktığı eşi olmayan güzellikteki kocaeli baskı beton uygulaması ile sizde çevrenizde ayrım yaratacaksınız. Mekanlarınızda isterseniz modern bir hava, isterseniz otantik ya da çok daha farklı havalar oluşturabilirsiniz. Profesyonel ekibimizin deneyimleri ve günümüz teknolojileri ile eşsiz görünümlerde desenler oluşturabilmekteyiz.


Kocaeli baskı beton tatbik alanları nedir?
Birbirinden farklı yüzlerce desen ve renk çeşidi yardımıyla baskı beton uygulamalarımız çok geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Hatta bunu şöyle anlatım edebiliriz; ”siz hayal edin, hepimiz uygulayalım.” aklınıza gelebilecek hemen her mekana rahatlıkla uygulayabilmekteyiz. özellikle dairelerinizde mutfaklar, balkonlar, koridor, banyo ve teraslar bizim tatbik alanlarımızdan olmaktadır. Yine müstakil binalarınızda bahçe duvarlarınız, garaj içleriniz, ev kapı önleriniz, yürüyüş yollarınız ve havuz şeklinde yapılarınız bizim tatbik alanlarımızdandır.

Bunların dışında kocaeli baskı beton tatbik alanları arsında belediye binaları, okullar, hastaneler, kaldırımlar, süs havuzları ve avm’lr de yer almıştır. Ek olarak park yürüyüş yolları ve daha birfazlaca mekan bizim uygulama alanımıza girmektedir. Sizlere sunduğumuz profesyonel hizmet neticesinde sadece bulunduğumuz ilde değil, biroldukça çevre ilde de bu uygulamayı yapmaktayız. şimdi bu uygulamanın nasıl yapıldığından bahsedelim.

Kocaeli baskı beton
Kocaeli baskı beton

Kocaeli baskı beton uygulaması nasıl yapılır?
şirket olarak biz bütün işlerimizi resmi kanallar üzerinden yapmaktayız. Böylece hiçbir müşterimizin mağdur olmamasını sağlamaktayız. Bunun arasında tekrar firmamızın şeffaflığını ortaya koyan bir tatbik ile iş alımı yapmaktayız. Müşterilerimizle anlaştığımız zaman ilk önce kocaeli baskı beton antak kalma metni hazırlar ve bu metni her iki taraf imzalı olmak suretiyle taraflara veririz. Böylece yapacağımız her bir teknisyenın detayları bu anlaşma metninde makalelmış olmaktadır.

Bu anlaşmanın içinde uygulamanın yapılacağı mekanın büyüklüğünden fiyatına ve ödeme planına kadar derhal her ayrıntı bulunur. Böylece iş sonunda müşterimiz teslim alırken test eder ve antak kalma da olduğu şeklinde teslim alır. Tamamen müşterilerimizin yararına olan bu şeffaflık anlaşması ile hiç bir müşterimizin en küçük bir mağduriyet yaşamamasını planlıyoruz.

Artık anlaşma aşamasının tamamlanmasından sonrasında baskı beton uygulaması çalışmalarımıza başlayabiliriz. Ilk çalışmamız elbette ki en önemli aşamalarından birisi olan zemin etüdü aşamasıdır. Kocaeli baskı beton saha çalışması ekibimiz zemin etüdü için ortamdaki her tür çalı, çim, ot, taş kaya gibi istenmeyen nesnelerden arındırıyoruz. Baskı beton uygulaması için iyi bir zemin etüdü eğer olmazsa olmazlardandır. şayet temizlik sonucu istenilen düzen elde edilmezse, 4 inçlik taş ile granül dolgu uygulaması yapılmaktadır.

Zemin etüdünün tamamlanmasının peşinden formların ayarlanması ve zemine yerleştirilmesi işlemi yapılmaktadır. Tamamı uzman ekibimiz çok dikkat ve büyük bir özen gerektiren bu aşamaların hepsinı büyük bir duyarlılık ile gerçekleştirmektedir. Uygun drenaj sıcaklığının elde edilebilmesi için bu ilk iki sıradüzen çok önemli olmaktadır.

Formların ayarlanması işleminden sonrasında kocaeli baskı beton yerleştirme ekibimiz özel içeriğe sahip harcımızın hazırlanma aşamasına geçmektedir. Tamamen ihtisas gerektiren bu sıradüzen ekibimizce en kırılgan şekilde yapılmaktadır. Harcın hazırlanmasından sonra artık dökülme bölümüne geçilebilir. Harç dökülürken uzman ekibimiz betonun bütün yüzeyde boşsevinç kalmayacak şekilde eşit dağılımına efsunk özen göstermektedir. Yeniden betonun yüzeye dağıtımı sağlanırken yüzeyde hava kabarcığı bırakılmaması da çok önemli olmaktadır.

Betonun dökülme işleminden sonrasında artık şaplama işlemi yapılarak tamamen pürüzsüz bir yüzey elde edilmektedir. Bunun ardından beton yüzeyine müşterilerimizin istediği desen ve rengin uygulanması aşaması yapılmaktadır. Bu aşamaların hemen her biri efsunk bir dikkat ve özveri gerektiren işlemler olmaktadır. Yapılacak küçük bir hata tüm meydana getirilen işe mal olabilir. Bundan dolayı tamamı ustalaşmış bir ekipten meydana kocaeli baskı beton çalışanlarımız sorunsuz işçilik çıkarmaktadırlar.

Artık baskı beton uygulamamızın son bölümünı oluşturan aşamaya geçebiliriz. Kür adında olan sızdırmazlık özelliğe haiz karışım ile zemin yüzeyindeki gözükmeyen çatlaklar kapatılmaktadır. Bu karışım yardımıyla baskı beton teknisyenız çok sıcak ya da çok sıcak havalarda etkilenmeden çok uzun yıllar hizmet edecektir. Bütün bu kaliteli hizmetten yararlanabilmek için sizde bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Whatsapp Destek

PUSULA BASKI BETON

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?