Örnek Resim

KAYSERİ BASKI BETON

ülkemizde ve dünyada son yılların en popüler zemin kaplama sistemleri baskı beton uygulamaları olmaktadır. Bizde ülkemizde tamamen profesyonel bir ekiple kayseri baskı beton olarak halkımıza hizmet sunmaktayız. Diğer zemin kaplama sistemlerinden çok farklı olan bu sistem biroldukca özelliği ile ön plana çıkmaktadır. öncelikle baskı beton uygulamalarının kısa sürmesi kendisini çok tercih edilen bir tatbik kılmaktadır. Doğal olarak bunun yanında tekrar öteki zemin kaplama sistemlerine bakılırsa çok uygun olmaktadır.

Kayseri baskı beton sistemlerini en fazla tercih edilme sebebi kılan özelliği ise, elbet ki uygulamanın çok uzun ömürlü olmasıdır. Kullandığımız malzemenin kalitesi ekibimizin profesyonelliği ile bir araya erişince ortaya çok dayanıklı bir tatbik çıkmaktadır. Her daim alan kişi memnuniyetini ilk sırada tutan firmamız ile sizler de sorunsuz zemin kaplama hizmeti alabilirsiniz. Yaptığımız bütün uygulamaları garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Böylece hiç bir müşterimiz en ufak bir mağduriyet yaşamamaktadır.

Kayseri baskı beton renk ve desen tarzı
şayet belli bir alana zemin kaplama yaptıracaksanız, kayseri baskı beton renk ve desen tarzı noktasında sizlere birfazlaca alternatifler sunmaktadır. Senelerdir bu işi profesyonellikle icra eden bir şirket olarak, her ne kadar tatbik süresi kısa olsa da biroldukca incelikleri bulunmaktadır. özellikle biroldukça uygulama alanına haiz baskı beton zemin kaplama sisteminde desen ve renk tarzı en önemli ince detaylardandır. çünkü zemin uygulamasını sizin seçeceğiniz renk ve desen farklı ve özgün kılacaktır.

Baskı beton sisteminde renkler olmazsa olmazlardandır. Bundan dolayı uygulanacak olan renklerin seçimi de bir o denli önemlidir. Uygulama alanınız için seçmiş olduğunuz desenlere uygun renk seçimi de bir o kadar önemli olmaktadır. Kayseri baskı beton renk seçimi sayesinde uygulamalarınız çok şık ve güzel duyu bir görünüme kavuşacaktır. Ek olarak seçeceğiniz renkler sayesinde artık bayağı beton rengi olan gri hayatımızdan çıkacak ve yerine çok daha anlamlı renkler gelecektir. Renk seçimi noktasında firmamız sizlere çok geniş bir yelpaze sunmaktadır.

Kayseri baskı beton renk ve desen tarzı
Kayseri baskı beton renk ve desen seçimi

şirket olarak müşterilerimize kolaylık olması açısından renk seçim kartelası hazırladık. Bu kartela üzerinden bakarak çok rahat bir halde renk seçimi yapabilmektesiniz. Böylece mekanlarınızın iyi mi daha şık görünebileceğini kolaylıkla seçebilmektesiniz. Biroldukça renk seçeneğine haiz zemin baskı beton renklendirme işlemi, toz boya ve boya sertleştirici ile yapılmaktadır. Renklendirme çalışmasının beton yüzeyine baskı işleminden önce uygulanması gerekmektedir. Bizim müşterilerimizce en fazla beğenilen ve uygulamasını yaptığımız renkler genelde; tuğla kırmızısı, koyu mavi, açık gri, bej rengi ve pas rengi olmaktadır.

Kayseri baskı beton desen ve renk seçimi noktasında siz yine çok daha farklı renklerde seçebilirsiniz. Yeniden elbet burada renk seçimi yaparken normal olarak bu renklere müsait düşecek bir desen tarzı yapmanızda çok önemli olmaktadır. Biroldukca desen seçeneğimizle tatbik yaptıracağınız mekanlar için en uygun deseni çok rahat bir şekilde seçebilmektesiniz. Bu sayede seyri doyumsuz imajler ortaya çıkmaktadır.

Kayseri baskı beton sağlam mıdır?
Son yılların en popüler zemin kaplama sistemi olan baskı beton uygulamalarının en efsunk özelliklerinden bir tanesi sağlamlığı ve dayanıklılığı olmaktadır. Elbet ki burada teknisyenın dayanıklı olmasını sağlayan bir öteki faktör ekibimizin başarısı olmaktadır. Kayseri baskı beton sağlam mıdır diye soranlara, bu zamana kadar yapmış oldurmış olduğunuz bütün zemin kaplama sistemlerinden çok daha sağlam olmaktadır diyoruz. çünkü yapmış olduğumız uygulama çok kaliteli malzemeler ve bizim engin tecrübelerimizle zemine uygulanmaktadır.

Baskı beton uygulamaları yüksek kaliteli uygulamalar olup, çok uzun yıllar renk canlılığını dahi kaybetmeden sizlere hizmet verebilmektedir. Bu sayede ikide bir zemin kaplama yaptırmak zorunda kalmayacaksınız. çünkü baskı beton zemin kaplama sağlamlığını sizde sonuna kadar hissedeceksiniz. özel içeriğe sahip beton harcı ile çok dayanıklı bir zemin elde edilmektedir.

Kayseri baskı beton fiyatları
Biroldukça yönden her zaman halkımızın yanında olmaktayız. Alan kişi memnuniyeti bizim için en önemli ve ilk prensibimiz olmaktadır. Bu yüzden kayseri baskı beton fiyatları halkımıza en müsait olacak şekilde revize edilmektedir. Baskı beton uygulamasını bizim kalitemizde yapıp da bizimle aynı fiyat politikası üzerinden sunabilecek bir başka firma daha bulamazsınız. Bu uygulamada fiyatı belirleyen en temel faktör teknisyenın yapılacağı alanın konumu, efsunklüğü ve işçilik maliyeti belirlemektedir. Firma olarak işçilik maliyetlerimizi minimum ölçüde tutuyor ve halkımıza en uygun fiyattan hizmet sağlıyoruz.

Kayseri baskı beton nasıl yapılır?
Uzun senelerdir bu işi yapmaktayız ve baskı beton uygulamasının her bir aşamasını büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Birbirinden farklı birkaç aşamadan meydana gelen bu uygulamanın her bir aşaması büyük bir profesyonellik gerektirmektedir. Kayseri baskı beton nedir şimdi sizlere bunun hakkında malumat verelim. Ilk olarak müşterilerimizle uygulama ile alakalı derhal her detaya yer verilen bir anlaşma yaparız.

Antak kalma aşamasının tamamlanmasından sonrasında artık zemin etüdü çalışmalarına başlanılmaktadır. Saha çalışanlarımız baskı beton için en önemli hiyerarşi olan zemin etüdü çalışmalarında zemindeki istenmeyen nesneleri temizlemektedirler. Zemin etüdünün tamamlanmasının peşinden artık formların ayarlanması aşamasına geçilir. Bu ilk iki hiyerarşi uygun drenaj sıcaklığının elde edilmesinde çok önemlidir. Formların muntazam bir şekilde ayarlanmasından sonrasında bir öteki aşamaya geçilebilmektedir.

Artık uzman ekibimiz tarafından özel içeriğe sahip harcımız hazırlanabilir. Bu aşamaların her birisi büyük bir deneyim ve özen gerektirmektedir. Kayseri baskı beton yerleştirme ekibimiz betonun dökülmesi aşamasında çok büyük bir özen göstermektedir. çünkü beton dökülmesi esnasında harcın yüzeyin tamamına boşsevinç kalmayacak şekilde eşit dağılımı çok önemli olmaktadır. Yeniden yüzeyde hava kabarcığı bırakılmaması da çok önemlidir. Artık şaplama ve taşlama aşamalarına geçilerek baskı beton zemin kaplama sistemine son hali verilebilir. Teknisyenın uygulanma süresi kadar, kadar bakımı da çok basit olmaktadır.


Whatsapp Destek

PUSULA BASKI BETON

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?