Örnek Resim

KAHRAMANMARAŞ BASKI BETON

Günümüz zemin kaplama sistemleri içerisinde en fazlaca tercih edilen baskı beton uygulamaları ile sizde mekânlarınızda fark yaratabilirsiniz. Kahramanmaraş baskı beton firmamız senelerın verdiği deneyim ile sizlere profesyonel baskı beton hizmeti sunmaktadır. Baskı beton uygulamalarını en fazla tercih edilme sebebi kılan özellikleri ise; uzun ömürlü olması, kısa sürede tamamlanması ve ekonomik olmasıdır. Bu tarz şeylerin dışında daha biroldukça özelliği de yine bu uygulamayı tercih edilme sebebi kılmaktadır.

çünkü baskı beton uygulamaları ile mekânlarınız hem çevresiyle uyumlu bununla birlikte çok şık görünecektir. Yaptığımız uygulamaların tüm bunlarnı garantili olarak yapmaktayız. çünkü kullandığımız malzemenin kalitesine ve çalışanlamış olurımızın profesyonelliğine sonuna kadar güveniyoruz. Halkımızın desenli beton uygulamalarında en çok bizi tercih etmesi de işimizi ne kadar ustalaşmış yapmış olduğumızın ayrı bir göstergesi olmaktadır. Takım dostlarımızın her birisi alanında uzman olup, baskı beton zemin kaplama uygulamasını çok başarılı bir şekilde tamamlamaktadırlar.

Kahramanmaraş baskı beton uygulaması her ne kadar kısa sürede tamamlanan bir tatbik olsa da, ne olursa olsun uzman bir takım tarafından gerçekleştirilmelidir. çünkü kendi içerisinde birkaç aşamadan oluşan bu uygulamanın biroldukca inceliği bulunmaktadır. öyle her önüne gelen bireyin yapabileceği bir iş olmamaktadır. Bu nedenle yılların tecrübesine haiz firmamızın yapmış olduğu uygulamaları gören insanoğlu dönüp bir defa daha bakmaktadırlar.

Kahramanmaraş desenli beton
Kahramanmaraş desenli beton 

Kahramanmaraş baskı beton tatbik alanları
Firmamızın birfazlaca baskı beton uygulama alanı bulunmaktadır. çünkü ustalarımızın engin bilgi ve tecrübeleri neticesinde hemen hemen hemen her alana tatbik yapabilmekteyiz. Bu konuda sizin hayal etmeniz bizim tatbik yapmamız için yeterli olmaktadır. özellikle dairelerinizde mutfaklar, balkonlar, koridorlar, banyolar ve teraslar bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır. Elbet ki kahramanmaraş baskı beton tatbik alanları bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Bu tarz şeylerin dışında müstakil evlerinizdeki garajlarınız, kapı önleriniz, yürüyüş yollarınız ve havuzlarınız da uygulama alanlarımız içinde olmaktadır.

Yapmış olduğumız uygulamaların çok uzun ömürlü olması sebebiyle özellikle son yıllarda birçok amme kurum ve kuruluşlarından da ihaleler almaktayız. özellikle belediye binaları, kaldırımlar, parklar, süs havuzları, okullar, hastaneler ve alışveriş merkez’ler şeklinde yapılara hizmet sağlamaktayız. Görmüş olduğunüz gibi zemin baskı beton uygulamaları çok geniş bir yelpazeye haiz olmaktadır.

Kahramanmaraş desenli beton desen tarzı
Biroldukça aşamadan meydana gelen baskı beton uygulamalarında tatbik kadar doğru desen seçimi de çok önemli olmaktadır. Seçeceğiniz doğru desenler ile mekânlarınıza ayrı bir pozitif hava katabilirsiniz. Kahramanmaraş baskı beton desen tarzı noktasında sizlere yüzlerce farklı seçenek sunmaktadır. Bu sayede dilediğiniz her mekâna en müsait deseni kolaylıkla seçebilmektesiniz. Bizler her zaman desen seçimini müşterilerimize bırakıyoruz, çünkü kendi ömür alanlarınızın desen modelini en iyi şekilde sadece sizler belirlersiniz.

Kahramanmaraş damgalı beton renk tarzı
Mekânlarınız için iyi bir desen tarzı kadar iyi bir renk seçimi de çok önemli olmaktadır. çünkü seçeceğiniz doğru renk mekânlarınızda eşi olmayan bir görünüm oluşmasını sağlayacaktır. Baskı beton uygulamalarında birden fazla renk tarzı de yapabilir ve çok güzel kombineler oluşturabilirsiniz. Baskı beton uygulamalarında renk seçimi eğer olmazsa olmazlardan olup, yüzlerce renk çeşidimiz arasından uygun olanları tercih edebilmektesiniz. Kahramanmaraş baskı beton renk tarzı noktasında sizlere yüzlerce farklı seçenek sunmaktadır.

Hatta şirket olarak müşterilerimize kolaylık sağlaması açısından renk kartelası hazırlamış bulunmaktayız. Böylece baskı beton renk seçimlerinizi çok daha basit bir şekilde yapabilmektesiniz. Firmamız yapmış olduğu incelemeler neticesinde müşterilerimizin en fazla tuğla kırmızısı, aleni mavi, koyu mavi, kum beji ve açık gri renklerini tercih ettiklerini fark etmiştir. Sizde birbirinden güzel renk seçeneklerimiz ile mekânlarınızda fark yaratabilir ve çok şık zeminler oluşturabilirsiniz.

Kahramanmaraş baskı beton
Kahramanmaraş baskı beton

Kahramanmaraş baskılı beton sağlam mı?
Bu soru aslen baskı beton uygulamalarının belki de dünyada en fazla yaygın olarak kullanılmasının ana cevabını barındırmaktadır. çünkü baskı beton uygulamalarının en çok tercih edilme sebeplerinden bir tanesi çok uzun ömürlü uygulamalar olmasıdır. Bu nedenle kahramanmaraş baskı beton sağlam mı sorusuna verdiğimiz en güzel cevap, istediğiniz kadar garanti veriyoruz şeklinde olmaktadır. çünkü bu uygulamalar sağlamlıkları ile ün salmış uygulamalar olmaktadır.

Firma olarak kullandığımız malzemenin kalitesine ve ekibimizin profesyonelliğine sonuna kadar güveniyoruz. Bundan dolayı yapmış olduğumız uygulamaların tamamı oldukca sağlam ve dayanıklı olmaktadır. Bu yüzden uygulamalarımızı çok uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. En ufak bir deformeye dahi uğramayacaklardır. çünkü bir yapmış olduğumız işin ne denli kaliteli olduğunu biliyoruz.

Kahramanmaraş baskı beton iyi mi yapılır?
Firmamız öncelikle müşterilerimiz ile uygulamanın derhal her aşamasını çok detaylı bir halde mevzuşmaktadır. Teknisyenın yapılacağı alandan ne kadar tutacağına ve ne şekilde ödeneceğine dair hemen her ayrıntılar anlaşma metnine dökülür ve her iki tarafın imzası alınır. Böylece müşterilerimiz kahramanmaraş baskı beton anlaşma ile haklarını daha ilk baştan güvence altına almış olurlar.

Anlaşma aşamasının tamamlanmasından sonra artık baskı beton uygulaması için zemin etüdü çalışmalarına başlanılabilir. Baskı beton için ilk aşama olan zemin etüdü çok önemli olmaktadır. O yüzden mutlaka işi bilen bir ekibin bu işi yapması şarttır. Zemin etüdünün tamamlanmasından sonrasında formların ayarlanması aşaması gelmektedir ki bu ikinci aşamada çok önemlidir. çünkü ilk iki aşamanın kalitesi müsait drenaj sıcaklığının elde edilmesinde çok önemli olmaktadır. Formlarında ayarlanıp düzgünce yerleştirilmesinden sonrasında artık betonun dökülmesi aşamasına geçebiliriz.

Bu noktada özel içeriğe haiz harcımız hazırlanmış olur ve kahramanmaraş baskı beton nasıl yapılır sorusu profesyonel ekiplerimizce yanıt bulmuş olur. Ekibimiz hazır olan betonu zemine boşluk bırakmadan ve eşit olacak şekilde uygular. Ondan sonra pürüzsüz bir yüzey elde edilebilmesi için şaplama yapılır. şaplama ardından boyama ve desenlerin uygulanmasına geçilmektedir. Son olarak olarak da baskı beton uygulamamıza kür adında olan kimyasal karışım uygulanır ve zemin kaplama sistemimiz sizlerin kullanmasına hazır hale gelmiş olur.


Whatsapp Destek

PUSULA BASKI BETON

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?