Örnek Resim

IĞDIR BASKI BETON

Baskı beton kauçuk kalıplar, fiber kalıplar ve poliüretan kalıplar üzerine çeşitli dokular uygulanan beton tipidir. Duvar kaplamalarına oranla ciddi bir maliyet avantajı bulunan iğdır baskı beton uygulamaları son sistem hızlı, pratik ve uzun zaman dayanabilen yapısıyla nedeniyle tercih edilmektedir. Baskı beton bütün zemin ve mekanlar için tasarlanabilen bir yapıya sahiptir. Desenlerinde bir bir yerleştirilmiş mermer manzaraü olması sebebiyle model baskılı beton oldukca rağbet görmektedir.

Birfazlaca farklı desen ve renk ile granit ve diğer taş modellerin üzerine yansıttığı doğal manzara sebebiyle kaliteli bir görsellik sunar. Iğdır baskı beton, iğdır ve çsafha illerindeki baskı beton görevini üstlenmiş, en kaliteli işi en iyi fiyata verme hizmetini taahhüt ederek işinde nitelik ve tecrübeyi rol model üstlenmiştir. Iğdır’da en iyi beton ustaları son sistem ile en iyi kalitede baskı beton için iğdır baskı beton ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Iğdır’ın zamanı yapı ve dokusunu korumak ismina tercih edilebilecek en iyi seçeneklerden biri kuşkusuz organik görünümlü granit mermerli uzun ömür baskı beton uygulaması olacaktır. Yapılacak işin taş kalitesi, işçi rakamsı, desen değişiklığı, özel arzu ve yapılacak işlere göre farklılık gösterebilmektedir. Sektörde 12 yıllık tecrübesi, uzman ekibi, kurumsal yapısı ve referansları ile iğdır baskı beton endüstriyel beton, suni kaya, şelale, zemin baskı beton, epoksi baskı beton, duvar baskı beton ve beton silip, parlatma işleri bünyesinde barındıran iğdır’da baskı beton işinin öncülerindendir.

Baskı beton işleminin akla ilk gelen uygulama tekniğinin, yere döşenen beton olarak düşünülse de aslında ince işçiliğe haiz, disiplinle yürütülen iş bitiminde göze hitap eden uzun soluklu dayanabilecek yapılardır. özel yöntem ve teknikler ile uygulanabilen birden fazla çeşitliliğe, uygun maliyeti, kaliteli görünümüyle kişilerin bahçe, duvar, mekan, zemin şeklinde yerlerde en fazlaca tercih etmiş olduğu sebeplerdendir. Bununla beraber baskı beton sistemlerinin bu kadar çok fazla kullanım alanları ve zamanla kullanımlarında erozyon, solma, renk değişimi, olmamasından meydana gelmektedir.

Baskı beton çeşitleri nelerdir?
Baskı beton kalıpları
Perde duvar kalıpları
Sütun ve kolon kalıpları
Parke taş kalıpları
Fiber beton kalıplarıdır.
Günümüzde değişen ve gelişen estetik görüntü ihtiyacı sebebiyle sokakta, parklarda, müze ve çeşitli mekanlarda sık sık rastlamaya başladığımız baskı beton uygulandığı alanlar da artmıştır.
çevre düzenlemeleri
Kent meydanları
Yürüyüş parkur, yolları ve trafik
Müze çevreleri
Avm ve alanları
Turistik çekicilik merkezleri
Parklar
Restorasyon alanları
Müstakil ev, bina dükkan çevreleri
Garaj giriş ve içi
Bahçe düzenlemeleri ve iç mekanlar
Marina, liman ve rıhtımlar

Duvar baskı beton
Gelişen son teknoloji ve sistem ile endüstri, peyzaj ve mimari şeklinde alanlarda yapılan uygulamalar günümüzde son şeklini almıştır. Duvar baskı beton uygulamalarında geleneksel yöntemlerden uzaklaşarak zamandan ve maliyetten kısarak; kaliteye yeni bir bakış açısı getirerek sunulan ürün ve hizmet anlayışı benimsenmiştir. Iğdır baskı beton’da duvar baskı beton fiyat ve uygulanan işler ile alakalı detaylı malumat almak için öneri alabilirsiniz. Bu etkileyici ve ayrım yaratan uygulamalar ile ömür alanlarınızda daha modern ve şık görünüm elde edebilir, çevrenizdeki yapılardan sıyrılabilirsiniz.

Duvar baskı betonların kullanım alanları nerelerdir?
Park, bahçe oyun alanları
Otoparklar
Okullar, üniversite ve hastaneler
Işyeri ve ofis duvarları
Fabrika ve işletmeler
Kaldırım, sokak ve caddeler benzer biçimde geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır.

Zemin baskı beton
Rahat uygulanması sebebi, darbelere ve zamana dayanıklı olmasıyla malum zemin baskı beton uygulamaları değişen ve küreselleşen dünyamızın farklı alternatifleriyle ulaşılmak istenen kaliteye karşılık geliyor. Uygun maliyeti ve dış mekan görsel şöleniyle bir seçim tercihi olmaya devam edecek gibi görünüyor.


Whatsapp Destek

PUSULA BASKI BETON

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?