Örnek Resim

HATAY BASKI BETON

Son yılların en popüler uygulamalarından olan baskı beton siz değerli ziyaretçilerimizin de evinizde fark yaratabilir. Tamamen profesyonel bir ekiple çalışan hatay baskı beton firmamız derhal her mekana en başarılı baskı beton uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Bu uygulamanın son yılların en popüler zemin kaplama sistemi olmasında elbette ki bazı özellikleri etken olmaktadır. Bu özelliklerinden en önde gelenleri ise, çok dayanıklı ve sağlam olması, çevreye uyumlu olması, ekonomik ve uzun ömürlü olmasıdır.

Doğal olarak bu özelliklerinin yanında çok şık görünümler sunması da başka bir artısı olmaktadır. Uygulamalarımızın hepsinı garantili olarak yapmaktayız. çünkü biz kullandığımız malzemeye ve çalışmış olduğumız ekibimize sonuna kadar güveniyoruz. Her bir elemanımız alanında uzman olup, işini sevmiş olarak yapan kişiler olmaktadır. Müşteri kıvanç garantili çalışan firmamız ile sizde çok memnun kalacaksınız. Müşterilerimize en ufak bir mağduriyet yaşatmıyoruz. Firmamız ile ne şekilde anlaşılmışsa aynen o şekilde teslim yapıyoruz.

Hatay baskı beton uygulaması ile sizde evlerinizde yahut iş yerlerinizde fark yaratabilirsiniz. Tamamen çevresi ile ahenkli olabilen baskı beton zemin kaplama sistemleri sayesinde sizde harika görünümlere kavuşacaksınız. Görenlerin bir kere daha dönüp baktığı zemin kaplama sistemimiz yardımıyla çevrenizdeki en şık zeminler sizin olacak. Yüzlerce çeşit model ve rengi sayesinde derhal her dilediğiniz mekana müsait olacak modelleri rahatça seçebileceksiniz. Tekrar mekanlarınızda arzu ettiğiniz havayı oluşturma olanakınız olmaktadır.

Uzun senelerın deneyim ve birikimine haiz firmamız ile sizde bu ayrımı en kaliteli şekilde yaşayacaksınız. Deneyimli ustalarımız ile en kısa sürede tatbik teslimini yapıyoruz. şirket olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti tekrar en uygun fiyattan sunmaktayız. Firmamızı en fazla tercih edilen firma yapan özelliklerinden bir tanesi de kaliteyi uygun fiyattan sunması olmaktadır. Hatay baskı beton uygulamaları ile sizde dilediğiniz mekanı etrafına olumlu enerji yayan bir ortama çevirebilirsiniz. Baskı beton zemin kaplama sisteminin biroldukca farklı uygulama alanları bulunmaktadır.


Hatay baskı beton tatbik alanları
Birçok tatbik alanı olan zemin kaplama sistemi ile sizde arzu ettiğiniz mekanlara uygulatabilmektesiniz. özellikle son yıllarda birçok şahıs evlerinin mutfaklarına, balkonlarına, banyolarına, koridor ve teraslarına uygulatmaktadırlar. Tekrar bu tarz şeylerin haricinde müstakil evlerinizin bahçe duvarları, garajları, kapı önleri, yürüyüş yolları ve havuzları da bizim tatbik alanlarımızdan olmaktadır. Elbet ki baskı beton tatbik alanları bunlarla sınırlı kalmamaktadır.

Hatay baskı beton tatbik alanları içerisinde birçok amme kurumları da yer almaktadır. özellikle belediyeler, parklar, kaldırımlar, süs havuzları, avm’ler, hastaneler ve okul benzer biçimde yapılar bunlardan bazılarıdır. Ustalaşmış ve kaliteli hizmetimiz neticesinde birçok il ve ilçelerden iş almaktayız. çünkü firmamız en kaliteli baskı beton uygulamasını yine halkımıza ve kurumlarımıza en müsait fiyattan sunmaktadır. şimdi birazda baskı beton uygulaması iyi mi yapılar ne gibi aşamaları vardır ondan bahsedelim.

Hatay baskı beton
Hatay baskı beton

Hatay baskı beton uygulaması nasıl yapılır?
Ilk olarak prensip gereği iş aldığımız vakit müşterilerimizle antak kalma aşamasına geçmekteyiz. Bu noktada uygulama alanı ile alakalı bilgi alınır ve fiyatının ne kadar tutacağı, ödemenin iyi mi yapılacağı şeklinde hemen her bilgi yazılır. şeffaf bir yapıya haiz olan firmamız böylece meydana getirilen bütün işlem kalemlerinden müşterilerinde haberdar olmasını sağlamış olur. Hatay baskı beton sözleşme sayesinde müşterilerimiz en ufak bir mağduriyet yaşamamış olmaktadır. Bu noktada üzerinde anlaşılan her konu yazıya döküldükten sonra, bu laflaşme her iki tarafında imzalamasının arkasından taraflara birer adet verilir.

Antak kalma aşamasının tamamlanmasından sonrasında artık saha çalışma ekibimiz zemin etüdü için çalışmalarına başlayabilir. Baskı beton uygulamasının en önemli ve ilk aşaması zeminin temizlenmesi ve düzenlenmesi kısmı olmaktadır. Zeminde bulunan ve istenmeyen türdeki her tür çalı, ot, kaya, taş, çimen gibi unsurlar temizlenir. şayet zemin hala istenilen seviyeye gelmezse bu sefer 4 inçlik granül taş dolgu ile zemin uygun hale getirilir.

En önemli aşamalardan olan zemin etüdü hatay baskı beton saha çalışması ekibi tarafınca tamamlandıktan sonra formların yerleştirilmesine geçilir. Ikinci hiyerarşi olan formların düzenlenmesi kısmı da bir diğer önemli aşamadır. çünkü bu ilk iki aşama drenaj sıcaklığının elde edilmesi için çok önemlidirler. Formların düzgün yerleştirilmesi için zemine tahta yahut metal kazıklarla sabitlenmesi gerekmektedir. çünkü kesinlikle profesyonel bir takım ile çalışılması gerekmektedir.

Formların yerleştirilmesinden sonra artık baskı beton için en önemli malzeme olan özel içerikli harcımızı yapmaya geçebiliriz. Beton mikserinde muayyen oranlarla karıştırılarak hazırlanan harcımız uygun kıvama geldikten sonra zemine uygulanmaktadır. Hatay baskı beton yerleştirme ekibimiz betonun dökülme aşamasını başarıyla gerçekleştirmek için efsunk bir çaba sarf etmektedir. çünkü betonun dökülme aşamasında uygulama alanının her yerine boşsevinç bırakmayacak şekilde eşit dağılımı çok önemli olmaktadır. Bunun yanında yeniden beton yüzeyinde hava kabarcığı kalmaması da çok önemli olmaktadır.

Betonun dökülme aşamasından sonrasında erken bitirme dediğimiz aşamaya geçilmektedir. Bazı yerlerde şaplama olarak da malum bu aşamada uzman ekibimiz düzgün ve pürüzsüz bir yüzey oluşturmak için efsunk bir çaba gösterir. Her bir sıradüzen kendi içinde ayrı bir öneme sahip olmaktadır. Pürüzsüz yüzey elde edildikten sonrasında artık zemin yüzeyine istenilen desen ve renkler uygulanmaktadır. Desenlerin ve renklerin uygulandığı bu aşamaya da hatay baskı beton taşlama aşaması denilmektedir.

Geriye son olarak kür adı verilen sızdırmazlık özelliğine sahip özel bir karışımın yüzeye uygulanması kalmaktadır. Bu karışım kimyasal özelliğe sahip olup, yüzeydeki gözükmeyen çatlakların ve pürüzlerin tamamını kapatmaktadır. Böylece baskı beton uygulamaları oldukça kaliteli ve uzun ömürlü olmaktadır. Her tür hava koşullarına karşı oldukca dirençli bir yapıya kavuşur.


Whatsapp Destek

PUSULA BASKI BETON

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?