Örnek Resim

ESKİŞEHİR BASKI BETON

Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde biroldukça farklı zemin kaplama sistemleri çıkmış bulunmaktadır. özellikle bu zemin kaplama sistemlerinden olan eskişehir baskı beton uygulaması dünya genelinde en fazlaca tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Son yılların en gözde zemin kaplama sistemi olan baskı beton uygulamaları ülkemizde de oldukça yaygınlaşmış durumdadır. Sağlamlığı, uzun ömürlü olması, ekonomik olması ve çok şık görünümler elde edilmesi bu uygulamayı tercih sebebi yapmaktadır.

Ek olarak desenli beton uygulamaları fazlaca kısa bir süre içerisinde tamamlanmakta ve sizlere hemen mekânlarınızı kullanabilme imkânı tanımaktadır. Bu uygulama kısa sürede tamamlanan bir tatbik olmakla birlikte biroldukça inceliğe sahip olmaktadır. Yani kısa müddette tamamlanabilen bir zemin kaplama sistemi olması herkes tarafınca yapılabilir gibi bir algı oluşturmasın. çünkü baskı beton uygulamaları ardışık birkaç aşamadan oluşup her bir aşaması mutlaka uzmanlık gerektirmektedir. Yıllardır bu uygulamayı yapan bir şirket olarak aşamalardan herhangi birisinde yapılacak ufak bir hata ara sıra tüm teknisyenın heba olmasına yol açmaktadır.

Bazen de istenilen başarının elde edilememesine sebep olmaktadır. Eskikent baskı beton uygulaması ekibimizin tamamı senelerın tecrübesine sahip olan profesyonel kişilerden oluşmaktadır. şirket olarak zemin kaplama sistemlerimizin hepsinı siz kıymetli vatandaşlarımıza garantili olarak sunmaktayız. çünkü hepimiz kullandığımız malzemenin kalitesine ve birlikte çalışmış olduğumız elemanlarımızın profesyonelliğine sonuna kadar güveniyoruz. Baskı beton uygulaması alanındaki başarımız ve müşterilerimize verdiğimiz değer bizi bu alanda en çok tercih edilen ve aranılan bir şirket konumuna getirmiştir.

Eskişehir zemin baskı beton çalışması örneği
Eskişehir zemin baskı beton çalışması örneği

Eskikent baskı beton sağlam mı?
ülkemiz başta olmak üzere birçok ülkede birbirinden değişik tarzdaki renkleri ve desenleri sebebiyle en fazla tercih edilen uygulamalardandır. Elbet ki insanoğlu sadece bu uygulamayı rengi ya da deseni, için tercih etmemektedir. Eskikent baskı beton sağlam mı diye soran yurttaşlarımıza hepimiz; bu zamana kadar gördüğünüz en sağlam zemin kaplama sistemi olmaktadır diyoruz. Evet, bu teknisyenın en fazla tercih nedenlerinden biriside zarafetinin ve gösterişinin yanında çok uzun ömürlü bir uygulama olması olmaktadır.

şirket olarak tüm müşterilerimize gönül rahatlığı ile istedikleri kadar güvence verebiliyoruz. çünkü bırakın kendisinin bozulmasını çok uzun yıllar renk canlılığından dahi taviz vermeyen bir tatbik olmaktadır. Sağlamlık yönünden gönül rahatlığı ile derhal her tür mekânlarınız için baskı beton uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

Eskikent desenli beton tatbik alanları nelerdir?
Tatbik kolaylığı ve çalışmış olduğumız elemanlarımızın profesyonelliği sayesinde eskişehir baskı beton tatbik alanları çok geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır. Son yıllarda özellikle evlerinizde ki mutfaklarınız, banyolarınız, koridorlarınız, balkon ve teraslarınız bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır. Yeniden yazlık tarzı yerlerinizde ki garajlarınız, merdiven önleriniz, bahçe duvarlarınız ve havuzlarınız da bizim tatbik alanlarımızdan olmaktadır.
Normal olarak ki uygulama alanlarımız sadece bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Firmamızın marka kıymetini artıran ve reklamımızı herkese ulaştıran asıl tatbik alanlarımız ise kamusal ve özel teşebbüs alanları olmaktadır. örneğin belediye binaları, kaldırımlar, park yürüyüş yolları, süs havuzları, okullar, hastaneler ve avm’ler şeklinde yapılar bizim uygulama alanlarımızın başlangıcında gelmektedir.

Eskişehir damgalı beton renk tarzı
Baskı beton uygulamalarında kaliteyi ve estetiği yakalama adına müsait renk seçimi eğer olmazsa olmazlardandır. Eskişehir baskı beton renk tarzı noktasında sizlere onlarca farklı renk seçeneği sunmaktadır. çevresiyle ahenk içinde olan zemin ya da duvar baskı beton uygulamaları için doğru renk seçiminin yapılması çok önemlidir. Bunun bilincinde olan firmamız müşterilerimize kolaylık olması açısından renk seçim kartelası hazırlamıştır.

Böylece müşterilerimiz uygulama yapmış olduracakları mekânlar için en doğru rengi kolay bir şekilde seçebilmektedirler. Senelerın verdiği tecrübeye dayanarak normal olarak bizde müşterilerimize gerekli olduğu durumlarda renk tarzı noktasında yardımcı olmaktayız. Genel olarak müşterilerimiz tuğla kırmızısı, aleni gri, koyu mavi, açık mavi ve bej renklerini tercih etmekteler.

Eskikent baskılı beton desen seçimi
Kaliteli bir tatbik yapılabilmesi için minimum renk seçimi kadar desen seçimi de önemli olmaktadır. Eskikent baskı beton desen seçimi açısından sizlere yüzlerce farklı seçenek sunuyor. Derhal her mekâna uygun desen bulabileceğiniz firmamızda sizde mekânlarınızda fark yaratacaksınız. Birbirinden cakali desenlerimiz doğru renk tarzı ile birleştiğinde ortaya seyri doyumsuz biz zemin kaplama çıkmaktadır.


Whatsapp Destek

PUSULA BASKI BETON

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?