Örnek Resim

BALIKESİR BASKI BETON

Günümüz zemin kaplama sistemleri içerisinde en fazla tercih edilen ve en küçümsenilmeyen tatbik baskı beton uygulaması olmaktadır. Balıkesir baskı beton firmamız bu alanda en yetenekli ve tecrübeli ustalara sahip olmaktadır. Baskı beton uygulamalarının en fazlaca tercih edilen olmasında elbet ki birfazlaca farklı sebep bulunmaktadır. Bu sebepler arasında ekonomik olması, kısa sürede tamamlanması, çok estetik görünmesi ve uzun ömürlü olması bulunmaktadır. Zemin kaplama sistemlerinde adeta yeni bir çığır açan bu tatbik ile sizde fark yaratabilirsiniz.

Görenlerin dönüp bir defa daha baktığı bu kaliteli uygulamalar yardımıyla sizde yapmış oldurarak bu ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. Firmamız sizlere baskı beton uygulamasını tamamen garantili olarak yapmaktadır. çünkü hepimiz kullandığımız malzemelerin kalitesine ve işçiliğimize sonuna kadar güveniyoruz. Bizim için alan kişi memnuniyeti çok önemli olup, yaptığımız her uygulamada alan kişi memnuniyeti garantisi veriyoruz. Balıkesir baskı beton uygulamaları ile sizde profesyonel işçiliğin fark edeceksiniz.

Bu uygulamalar her ne kadar kısa sürede tamamlansa da mutlaka uzmanlık gerektiren bir iş olmaktadır. Her önüne gelen baskı beton uygulaması yapamaz. Yapsalar dahi kesinlikle mutlak başarıya ulaşmaları olası olmayacaktır. Bu nedenle çevre illerden dahi sipariş alan firmamızı tercih etmeniz sizin açınızdan çok avantajlı olacaktır.

Balıkesir baskılı beton çalışmamız
Balıkesir baskılı beton çalışmamız

Balıkesir baskı beton tatbik alanları
Aklınıza gelebilecek derhal her alana rahatça uygulanabilecek baskı beton uygulamaları ile sizde çok şık mekanlara kavuşabileceksiniz. Son yıllarda özellikle müşterilerimizin çoğu evlerinde mutfak, banyo, balkon, teras ve koridor benzer biçimde alanlara baskı beton zemin kaplama sistemi uygulatmaktadır. çok geniş bir tatbik yelpazesine haiz olan baskı beton tatbik alanları elbet ki bununla sınırlı kalmamaktadır. Balıkesir baskı beton tatbik alanları arasında garajlarınız, kapı önleriniz, yürüyüş yollarınız ve havuzlarınızda yer verilmiştir.

Bunların haricinde tekrar çok efsunk şirket ve şirketlerden de iş almaktayız. özellikle belediye binaları, parklar, kaldırımlar, süs havuzları, alışveriş merkez’ler, hastaneler ve okullar bizim tatbik alanlarımızdan olmaktadır.

Balıkesir desenli beton için renk tarzı
Zemin kaplama sistemi olan baskı beton uygulamalarında renk seçimi en önemli unsurlardan bir tanesidir. çünkü seçeceğiniz renk hem modelle aynı zamanda çevresiyle ahenk içinde olmalıdır. Sizlere senelerın birikimi ile elde ettiğimiz tecrübemizi sunuyoruz. Firmamızda birbirinden farklı onlarca renk seçeneği sunuyoruz. Hemen her mekana uygun renk seçeneğine sahip olmaktayız. Sizlere bu aşamada biroldukca alternatifler sunuyor ve en kaliteli baskı beton renklerini seçmenizi sağlıyoruz.

Balıkesir baskı beton renk seçimi kartelası yardımıyla sizde artık mekanlarınız için en uygun rengi çok kolay bir halde yapabileceksiniz. Doğru renk seçimi ile sizde mekanlarınıza olumlu bir hava katabilirsiniz. Artık zeminlerinizde sadece beton grisi rengine hapsolmak zorunda değilsiniz. Müşterilerimizin çoğu en fazla aleni gri, tuğla kırmızısı, bej rengi ve koyu rengi mavi tercih etmektedirler. Zemine bu boyaların uygulanması desen uygulamasından önce yapılmakta olup, toz boya ve boya sertleştirici sayeinde yapılmaktadır.

Balıkesir damgalı beton desen tarzı
Zemin uygulamalarınız için renk tarzı kadar normal olarak desen tarzı de önemli olmaktadır. Sonucunda zeminlerinizi gösterecek ve estetik kılacak en önemli unsurlardan birisi şık bir desen tarzı olmaktadır. Balıkesir baskı beton desen seçimi noktasında sizlere yüzlerce farklı desen seçeneği sunmaktadır. Bu sayede mekanlarınıza en uygun deseni kolaylıkla seçebilmektesiniz. Doğru desen seçimi ile çevresiyle ahenkli baskı beton kaplama oluşturmanız fazlaca kolaylaşacaktır.

Balıkesir baskı beton
Balıkesir baskı beton

Balıkesir baskı beton iyi mi yapılır?
Bizimle mesajşime geçen yurttaşlarımıza öncelikle firma prensiplerimizden bahsetmekteyiz. Bizim için alan kişi memnuniyeti çok önemli olmaktadır. Müşterilerimizin güvenini kazanma ve en kaliteli hizmeti sağlama ismina sözleşme metni hazırlamaktayız. Laflaşme metnimizde yapacağımız derhal her hiyerarşi yer almakta olup, tatbik fiyatından ödeme planına kadar her ayrıntı yazılmaktadır.

Laflaşme bölümünın bitmesinden sonra artık saha ekibimiz çalışmasına başlamaktadır. Balıkesir baskı beton saha çalışması aşamasında, tatbik yapılacak zemindeki derhal her türden istenmeyen unsurlar temizlenmektedir. Zemin etüdünün çok iyi yapılmış olması baskı beton uygulamaları açısından eğer olmazsa olmazlardandır. Zemin baskı beton etüdünün düzgün bir şekilde yapılması için gerekirse granül dolgu uygulaması yapılır. Bu işin tamamlanmasından sonra formların ayarlanması ve muntazam biçimde yerleştirilmesi bölümüne geçilir.

Bu ilk iki aşama uygun drenaj sıcaklığının elde edilebilmesi açısından çok önemli olmaktadır. Bir sonraki hiyerarşi olarak artık zeminimiz için özel içeriğe haiz harcımızı hazırlama aşamasına geçebiliriz. Kaliteli betonumuz müsait kıvama ulaştıktan sonra artık zemine dökülme işlemi adım atar. Bu sıradüzen çok önemli olup, zemin yüzeyinde boşsevinç bırakılmamalıdır. Balıkesir baskı beton nasıl yapılır diye merak edenlere her bir aşamamız uzman ekiplerimizce profesyonellikle yapılmaktadır diyoruz.

Bu aşamada yeniden betonun yüzeye eşit dağılımı ve yüzeyde hava kabarcığı bırakılmaması çok önemli olmaktadır. Sonrasında desen ve renk baskı işlemlerine geçilmektedir. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından son olarak zemin kürleme aşamasına geçilmektedir. Bu işlemin ardından baskı beton uygulamanız hazır hale gelmektedir.

Balıkesir baskı beton sağlam mı?
Günümüz zemin kaplama sistemleri içinde baskı beton uygulamaları kadar sağlam olan başka bir tatbik bulunmamaktadır. Esasında müşterilerimiz baskı beton uygulamalarını ekonomikliği, çabuk tamamlanması, güzel duyu imajsünün yanında asıl çok uzun ömürlü bir uygulama olmasından dolayı tercih etmektedir. çok dayanıklı bir tatbik olan baskı beton sistemleri yardımıyla sürekli zemin kaplama yaptırma harcamasından kurtulmaktasınız. Ek olarak oldukça kaliteli malzemeden yapılan zemin kaplama sistemimiz uzun yıllar renk canlılığını da hiç bozulmadan muhafaza etmektedir.

Balıkesir baskı beton sağlam mı diye soran müşterilerimize size kaç sene istiyorsanız garanti verelim şeklinde yanıt veriyoruz. çünkü kullandığımız malzemenin kalitesine ve ustalaşmış işçiliğimize sonuna kadar güveniyoruz. Yaptıracağınız baskı beton sistemleri size çok uzun seneler sorunsuz olarak hizmet edecektir.


Whatsapp Destek

PUSULA BASKI BETON

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?